Týdeník Sondy se loučíNovember 19, 2011March 2, 2015admin

Contributing to a pension plan is vital for your retirement. You can also save for your retirement by playing internet casino games. You could win many cash prizes.

dovolte mi, abych se jménem redakce, ale i jménem vaším rozloučila s týdeníkem Sondy, jehož historicky poslední číslo máte právě před sebou. Za sedmnáct let vyšlo neskutečných šest milionů výtisků, které byly plné potřebných informací a cenného poradenství pro váš pracovní a osobní život. Sondy se doslova staly vaším advokátem pro každý den. Vše cenné a prospěšné čím vám sloužily, však nekončí. Od ledna 2008 se na vás těší jejich nová, praktičtější a atraktivnější verze: SONDY, revue pro sebevědomé zaměstnance a firemní kulturu.

Věříme, že se stanete jejími příznivci, předplatíte si celý příští rok a při ruce tak budete mít exkluzivní informace pro zaměstnance a odbory, poradenský a právní servis pro život v zaměstnání, sociální a pracovněprávní tematiku, svět práce, otázky bydlení, rodinný a pracovní život a společenskou odpovědnost firem.

Cena celoročního předplatného je velmi výhodná, je téměř o polovinu nižší než současná, což umožňuje objednat si více výtisků, aby cenné informace mělo k dispozici více odborářů a zaměstnanců. Využijte proto prosím posledního objednacího lístku v tomto roce. Najdete jej tradičně na druhé straně novin.

Revue Sondy se na vás těší v roce 2008