OBJEDNACÍ LÍSTEKMay 23, 2011July 5, 2015admin

Staňte se příznivci jediné odborové Revue SONDY, staňte se novými odběrateli prestižního magazínu! Předplatíte-li si celý příští rok, budete mít při ruce ojedinělého poradce a pomocníka na pracovišti i v soukromém životě.

 Barevná Revue SONDY vychází od ledna 2008 v třítýdenní periodicitě (18x za rok) v rozsahu 48 stran. Cena celoročního předplatného v roce 2009 činí 522 Kč. Jeden výtisk  stojí 29 Kč pro předplatitele, včetně poštovného a zvýšené DPH. Tato velmi příznivá cena umožňuje objednat více výtisků pro Vaši základní organizaci. Exkluzivní informace tak bude mít k dispozici více odborářů a zaměstnanců.

V nové Revue SONDY najdou kupony k vystřižení a získají tak možnost dostat zdarma fundované rady právníků, daňových poradců, lékařů, psychologů a dalších specialistů.
Dále získáte slevu 10 % na všechny knižní tituly vydané nakladatelstvím Sondy a také šanci vyhrát zajímavé ceny v připravovaných soutěžích.

V České republice potřebujeme informované a sebevědomé zaměstnance. Značce Revue SONDY můžete věřit. Vyzkoušejte si předplatné a uvidíte.